Friday, February 14, 2014

Viimased kuu aega on läinud rohkemal või vähemal määral haige olles, seega ei saa just öelda, et ma väga aktiivselt igal pool mööda naistegruppe ringi oleks rännanud, kuid kodus passides said kõik äriplaanid ilusasti üle loetud ja parandatud. Alates järgmisest nädalast hakkame koos Estheri ja finantsasutuse (kust äriplaanid raha taotlema hakkavad) inimesega gruppe läbi käima, et ühiselt äriplaanid üle vaadata, tutvustada laenutingimusi ja arutada muid küsimusi.
Tavaline asend viimased paar nädalat
Kakamegas asub finantsasutus, mis riikliku abi raames pakub naistegruppidele soodsa intressiga ja paindlike tingimustega laenu. Grupis peab olema vähemalt viis inimest ning esimesel laenamisel antakse inimese kohta laenu kuni 20 000 šillingit. Sealjuures peab grupi iga liige igal nädalal asutuses hoiustama vähemalt 200 šillingit, mis laenuperioodi lõppemisel tagasi makstakse.
Esimene äriplaan on ka õnnelikult üle antud
Janika jõudis ka ringiga Shiandasse tagasi, seega on eluolu jälle oluliselt lõbusam ja aktiivsem. Meil on ammu juba tehtud to do list „Kaie ja Janika viimased kuus nädalat Keenias“, kuhu on igasuguseid asju planeeritud. Esimesed ettevalmistused seemnepanga loomiseks on tehtud ning järgmisel nädalal toimub ka selleteemaline koosolek gruppide chairlady’dega.  Lisaks jõuame ära korraldada ka koolitused teemadel mais, kana ja lehm. Lisaks on valminud WEFOCO äriplaan ning majandusaasta aruanne. Lisaks tööle on planeeritud muuhulgas ka päev koolis, sõidutunnid Keenia tänavatel (kus on muide vasakpoolne liiklus) ja nädal mudahütis.
Naised tööl

Sherry uue projekti ettevalmistusi tegemas vol 1
Sherry uue projekti ettevalmistusi tegemas vol 2

Majandusaasta aruanne vol 1


Majandusaasta aruanne vol 2Majandusaasta aruanne vol 3
1 comment :

  1. Laenupakkumine üksikisikute

    Kui teil on vaja rahalist abi, ärge kartke meiega ühendust võtta. Võite saada laenu vahemikus 1.000 € kuni 1.000.000 € väga soodsatel tingimustel kogu seaduslikkuse ja usaldusväärsuse jaoks. Lisateavet rahastamiskorralduste kohta võtke meiega ühendust e-posti teel. E-mail: marxinro@gmail.com

    ReplyDelete