Friday, December 12, 2014

Eelmisel nädalal külastasime Esthriga One Acre Fundi kontorit, et läbi rääkida naistegruppide võimalik liitumine. Kahjuks on selleks aastaks liitumine lõpetatud ning järgmine taotlusvoor avatakse 2015.nda aasta augustis, seega see plaan jääb hetkel oma aega ootama. Sellegi poolest tegime tuuri nende testpõldudel.Kohaliku maisiühistu loomine on saanud naistegruppide heakskiidu. Et neile parem ettekujutus anda, mida see täpsemalt endast kujutama hakkab, sõidame esmaspäeval Kitalesse kohaliku maisiühistuga tutvuma, kus kohalik juhtkond räägib, kuidas ettevõtmine on kogukonda aidanud, millised on olnud väljakutsed ja miks üldse tekkis vajadus taolise ühistu järele. Loodetavasti saavad naistegrupid sellest mõtteid ja motivatsiooni ise samas suunas tegutsema hakata. 

Planeerime reisi
Õmblusmeeskond on sel aastal väga edukat teotahet üles näidanud ja koolivormid on tänase seisuga kõik valmis ootamas, millal kool jälle algab. 


Gurmaanidest lugejatele tahaksin tutvustada Shianda parimat restorani, kus pakutakse grillitud kitseliha ugaliga. Eesti tervishoiuamet suure tõenäosusega katkuks juukseid ja nutaks. Päris Michelini tärni vääriline koht ei ole, aga no ma ütleks, et palju puudu ka ei jää.

Peremees ja perenaine ja GRILL

ettevalmistused

Peremees isiklikult lõikab liha lahti. Valge sodi on ugali.

No comments :

Post a Comment